Pieslēgties
piesakieties
Atgādināt paroli
sūtītAtgriezties
Panākumi!
Links, lai mainītu paroli, ir nosūtīts uz hello@frogriot.com
NOSLĒGT
nowoczesna flota toi toi

Numur 1 Latvijā

Uzņēmums „TOI TOI Latvija“ piedāvā tualešu kabīņu, izlietņu, konteineru, nožogojumu nomu un apkalpošanas pakalpojumus. Sniedzam augstākās kvalitātes pakalpojumus, ko apstiprina saņemtie sertifikāti un atsauksmes. Uzņēmuma „TOI TOI Latvija“ piedāvāto pakalpojumu augsto kvalitāti nosaka lielā uzmanība, kas tiek veltīta katrai darbībai, no kurām veidojas pakalpojuma kopums.

Uzņēmuma vēsture

Uzņēmums SIA „TOI TOI Latvija” tika izveidots 2004. gadā. Darbinieku profesionalitāte nodrošina sistemātisku uzņēmuma attīstību. Ieguldītā darba un klientu uzticības dēļ esam izveidojuši jau 6 uzņēmuma filiāles.

Uzņēmuma darbība

Piedāvājam pārvietojamo tualešu, sanitāro iekārtu, biroja un sanitāro konteineru, pārvietojamo nožogojumu, portatīvo izlietņu un pisuāru nomas un apkalpošanas pakalpojumus.

Pakalpojumus sniedzam kā lieliem būvuzņēmumiem, armijai, valsts un pašvaldību iestādēm, tā arī individuāliem klientiem. Nav būtiski, vai posms, kurā nepieciešama pagaidu tualete, ir koncerta organizēšana, kāzas, uzņēmuma pasākums, vai arī parastākais vannasistabas remonts. Katrs klients mums ir īpašs, tāpēc ņemam vērā katra klienta individuālās vajadzības.

Būvniecības pakalpojumi

tualeteskonteinerinožogojumi

Pakalpojumi pasākumiem

tualetessanitārie konteineritualetes

Armijas mācību apkalpošana

tualetesnožogojumskonteineriapgaismojums

Apkalpošana

Pārvietojamo tualešu, konteineru vai izlietņu iznomāšana un uzstādīšana ir tikai pakalpojuma sākums. Mūsu darbības pamats un nozīmīgākā daļa ir apkalpošana. Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, sakaru līdzekļus un autoparku, sertificētus tīrīšanas līdzekļus, kā arī specializētus darbarīkus, mēs nodrošinām augstākā līmeņa apkalpošanas pakalpojumus.

Tas viss tiek veikts, ievērojot vides pārvaldības sistēmas, stingrus darbinieku drošības un veselības noteikumus. Mūsu apkalpojošajiem darbiniekiem noteiktā laikā ir jāsasniedz simtiem vietu, īsā laikā sniedzot sanitārajām iekārtām priekšzīmīgu tīrību.

najmniejsza toaleta na rynku
auto serwisowe toi toi

Mūsu autoparks

Autoparks ir līdzeklis efektīvai klientu apkalpošanai. Bez speciālām automašīnām nebūtu iespējams ātri un droši nokļūt pie klienta.

Mūsu automašīnās ir iebūvētas tādas iekārtas kā sāna pacēlāji, kā arī spiediena mazgāšanas aparāti, kas nepieciešami kabīnes uzstādīšanai un apkalpošanai, ievērojot darbinieku drošības un veselības noteikumus; automašīnas atbilst „Euro VI“ izplūdes gāzu daudzuma standartiem, tās ir ekoloģiskākās un modernākās tirgū piedāvātās automašīnas.

0000000
No gada sākuma mūsu automašīnas ir nobraukušas km.

Loģistika

Uzņēmums „TOI TOI Latvija“ gada laikā sniedz simtiem tūkstošu apkalpošanas pakalpojumu. To ļauj realizēt racionāli pārdomāta loģistika, kas tiek veidota un attīstīta, balstoties uz gadiem ilgu pieredzi.

Mūsu dispečeri izmanto progresīvas programmu iekārtas un interneta sakaru tehnoloģijas, kas ļauj atālināti izsekot šo procesu.

Mēs esam

Rīga (Vidzemes un Zemgales reģions)

Matrožu iela 7a
Rīga, LV-1048

Telefons: +371-67577777
Fakss: +371-67138674
E-pasts: toitoi@toitoi.lv
Daugavpils (Latgales reģions)

Dzirnavu iela 20
Daugavpils, LV-5401

Telefons: +371-67577777
E-pasts: toitoi@toitoi.lv

Liepāja (Kurzemes reģions)

Cukura iela 28
Liepāja, LV-3414

Telefons: +371-67577777
E-pasts: toitoi@toitoi.lv

Valmiera

Abula iela 1
Valmiera, LV-4201

Telefons: +371-67577777
E-pasts: toitoi@toitoi.lv

Ventspils

Telefons: +371-67577777

Rēzekne

Jupatovkas iela 9
Rēzekne, LV-4601

Telefons: +371-67577777