Pieslēgties
piesakieties
Atgādināt paroli
sūtītAtgriezties
Panākumi!
Links, lai mainītu paroli, ir nosūtīts uz hello@frogriot.com
NOSLĒGT

Biežāk uzdotie jautājumi

Ja neesat atradis jautājumu, lūdzu, sazinieties ar mums

Finanses

uz Augšu
Ar ko atšķiras dažādu veidu tualetes un vai atšķiras to nomas cena?

Piedāvāto tualešu modeļu daudzveidība ļauj rast risinājumus katram klientam. Papildus informāciju par piedāvātajiem tualešu veidiem varat atrast mūsu mājaslapā www.toitoi.lv vai zvanot uz tālruņa numuru +371 67577777

Vai Klients ir materiāli atbildīgs par iznomāto tualeti?

Jā, Klients materiāli atbild par iznomāto iekārtu un apņemas to atdot tādā stāvoklī, kādā tā tika piegādāta, ja netiek ņemts vērā dabiskais nolietojums. 

Sīkāku piedāvājuma informāciju iespējams saņemt, piezvanot uz infolīnijas tālruņa numuru +371 67577777 vai pie sava tirdzniecības pārstāvja. 


Produkti

uz Augšu
Cik maksā“ TOI TOI“ biotualetes noma?

Visvairāk novērtējam mūsu Klientu vajadzību apmierināšanu un sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, tādēļ „TOI TOI“ biotualetes nomas cena ir atkarīga no vairākiem apstākļiem. Vēlamies, lai mūsu pakalpojums vispirms būtu pielāgots Klienta vajadzībām un attaisnotu sanitārā pakalpojuma kvalitātes cerības, kā arī lai pakalpojums būtu pievilcīgs arī no cenas aspekta. Tieši tādēļ cenas noteikšanai mums ir nepieciešama šāda informācija:

• vietas, kurā tiks nomāta „TOI TOI“ tualete, apraksts un adrese ->; saskaņā ar šīs vietas datiem atlasām „TOI TOI“ tualetes (-šu) tipu un veidu. Saskaņā ar norādīto vietu varam noteikt arī piegādes datumu.

• aptuvens nomas ilgums

• aptuvens cilvēku skaits, kas izmantos tualeti ->; saskaņā ar šo informāciju piedāvāsim Jums nepieciešamo apkalpošanas biežumu

• aptuvens vēlamais piegādes datums ->; pasūtījumu iespējams iesniegt ar labu laika rezervi. Tā kā mums ir liels autoparks, attiecīgajā teritorijā esam ne retāk kā reizi nedēļā, tādēļ varam veikt pakalpojumus ne vēlāk kā 5 darba dienu laikā, bet atsevišķās vietās pat 24/48 darba stundu laikā no pasūtījuma dienas (piegāde darba dienās no pirmdienas līdz piektdienai). Pasūtot pakalpojumus pasākumam, piegādes datums ir nosakāms individuāli saskaņā ar klienta vajadzībām (piegāde 7 dienas nedēļā; tāpat arī svētku dienās);

• personas, kas iesniedz pieprasījumu, kontaktinformācija (tālruņa numurs vai e-pasts) ->; personas, kas iesniedz pieprasījumu, kontaktinformācija ir nepieciešama pakalpojuma izpildes sakaņošanai;

Uz cik ilgu laiku var iznomāt tualeti?

Nomas ilgumu pēc saviem ieskatiem norāda Klients. „Noma līdz“ datums var palikt nenorādīts (noma neierobežotam periodam). Ja pasūtījumā nav norādīts konkrēts inventara noņemšanas datums, tad Klientam tas ir jāpaziņo „TOI TOI“, ne vēlāk kā 5 darba dienu laikā. 

Cik ātri un kurā laikā no pasūtījuma iesniegšanas brīža iespējams izpildīt pakalpojumu?

Tā kā mums ir liels autoparks, tad vairumu pasūtījumu izpildām 24 stundu laikā. Tāpat veicam netipiskus pasūtījumus, kā arī steidzamus pasūtījumus dažu stundu laikā.

Ar ko atšķiras dažādu veidu tualetes un vai atšķiras to nomas cena?

Liels biotualešu veidu sortiments ļauj sniegt pakalpojumus gandrīz ikvienam Klientam. Izsmeļošu informāciju par tualešu iekārtām var atrast mājaslapā www.toitoi.lv. Klients arī var zvanīt uz infolīniju (numurs +371 67577777), kur tiks sniegta izsmeļoša informācija.

Cik bieži nepieciešama tualetes apkope?

Mums ir svarīgs Klientu komforts un sniedzamo pakalpojumu kvalitāte, tādēļ iesakām veikt apkopi ik nedēļu. Ir pieļaujama apkopes pakalpojumu veikšana arī ik pēc 2 nedēļām, ja tiek ievēroti norādītie sadarbības noteikumu nosacījumi: piem., netiek pārsniegts personu skaits, kas izmanto tualeti.

Rezervuārā iepildāmajiem sanitārajiem līdzekļiem ir noteikts darbības un noturības laiks. „TOI TOI“ tualetē esošie netīrumi ir fekālijas, tādēļ, tām krājoties ilgāk par divām nedēļām, samazinās komforts, ko var sniegt tualetes izmantošana. Starp citu, iknedēļas veicamā apkope ir lētāka, tādēļ mūsu pieredzējušie darbinieki vienmēr iesaka tieši šo apkalpošanas veidu.

Ja pasākumi ilgst vairāk par 1 dienu, inventāra apkopi jāveic vismaz reizi dienā. Iesakam konsultēties ar savu projekta vadītāju. 

Apkalpošanā ietilpst: tualetes rezervuāra iztukšošana/izsūkšana, rezervuāra mazgāšana, kabīnes iekšpuses un ārpuses mazgāšana ar speciālu/dezinficējošo šampūnu un noskalošanu ar augspiediena mazgāšanas iekārtu. Rezervuāra uzpilde ar speciālu dezinficējošo un nepatīkamo aromātu nomācošu šķidrumu. Katrā apkalpošanas reizē kabīnē tiek ievietoti divi tualetes papīra ruļļi, kā arī tualete tiek iesmaržināta ar speciālu tualetēm paredzētu atsvaidzinošo šķidrumu.

Kas atbild par teritorijas sagatavošanu nomājamajām iekārtām?

Klients garantē, ka iznomātās iekārtas novietošanas vieta ir droša un atbilst tiesību aktu prasībām, kā arī specializētai mašīnai ir nodrošināta brīva piebraukšana pa cietu segumu. Tajā pat laikā Klientam jābūt visām atļaujām, kas saistītas ar iznomātās iekārtas novietošanu un piebraukšanu pie tās. 

Pasūtījumi

uz Augšu
Kā pasūtīt „TOI TOI“ inventāra nomas pakalpojumus?

Pasūtījumu varat veikt:

• elektroniskā veidā, sūtot pasūtījumu uz e-pasta adresi toitoi@toitoi.lv vai Klienta izvēlētās Filiāles e-pasta adresi;

• pa telefonu Klientu apkalpošanas nodaļā, piezvanot uz infolīnijas numuru +371 67577777;

• personīgi ierodoties TOI TOI Rīgas vai Daugavpils birojā;

Visas adreses norādītas mājaslapā www.toitoi.lv , sadaļā „Kontakti“.


Cik ātri un kurā laikā no pasūtījuma iesniegšanas momenta iespējams izpildīt pakalpojumu?

Tā kā mums ir liels autoparks, tad vairumu pasūtījumu izpildām 24 stundu laikā. Tāpat veicam netipiskus pasūtījumus, kā arī steidzamus pasūtījumus dažu stundu laikā.

Vai strādājat visā Latvijas teritorijā?

Sniedzam pakalpojumus visā valsts teritorijā. No visiem uzņēmumiem, kas sniedz sanitāros pakalpojumus, mums ir Latvijā lielākais Pārstāvniecību un apkalpošanas bāžu tīkls, reizi nedēļā ierodamies tālākajās Latvijas vietās, mazākajās pilsētās un ciemos.  

Kas atbild par teritorijas sagatavošanu nomājamajām iekārtām?

Klients garantē, ka iznomātās iekārtas novietošanas vieta ir droša un atbilst tiesību aktu prasībām, kā arī smagajai mašīnai ir nodrošināta brīva piebraukšana pa cietu segumu. Tajā pat laikā Klientam jābūt visām atļaujām, kas saistītas ar iznomātās iekārtas novietošanu un piebraukšanu pie tās.

Kādu aprēķināšanas metodi izmantot, lai tualešu skaits būtu pietiekams?

Ilgtermiņa nomai:

Pieņemot, ka ar vienu tualeti un iknedēļas apkalpošanas pakalpojumiem pietiek 1-10 personām. Piemēram: būvvieta, 30 personas, ne mazāk kā trīs tualetes ar apkopi 1 reizi nedēļā.

Noma pasākumam:

Izdarāms pieņēmums, ka ar vienu tualeti pietiek aptuveni 80 personām, maksimālais pasākuma ilgums – 8 stundas.

Piemēram: vienas dienas pasākums, maksimālais ilgums – 8 stundas, aptuvenais personu skaits: 300 - nepieciešamas 4 tualetes kabīnes. Iesakam konsultēties ar projekta vadītaju.  


Ja neesat atradis jautājumu, lūdzu, sazinieties ar mums

Visi jautājumi

Finanses

Produkti

Pasūtījumi